Tłoczenie

zgakowanie gadżetów firmowych

Tłoczenia są wykorzystywane przez trzy podstawowe rodzaje. Pierwszy rodzaj, aby osiągnąć zamierzony motyw, najpierw drukuje się go pod naciskiem prasy, a dopiero potem nanosi się farbę na skórę. Drugi rodzaj to wykorzystywanie ozdobnym folii, w kolorze złotym lub srebrnym.

Trzeci rodzaj to tłoczenie kolorem, farba tłoczona jest przez folię. Uzyskane efekty tłoczenia na skórze powinny zależeć od siły nacisku, wilgotności materiału i temperatury, w której zostaje wykonywane tłoczenie.

Tłoczenie na skórze jest wykorzystywane przy zdobieniu kalendarzy, teczek, portfeli, pendrivów oraz innych gadżetów reklamowych, które są oczywiście wykonane ze skóry. Tłoczenie na skórze jest przeprowadzane bardzo profesjonalnie i spełnia oczekiwania każdych Klientów. Tłoczenie w skórze jest doskonałym odwzorowaniem grafiki i posiada wyjątkowo trwałe efekty. Takie artykuły zyskują na elegancji, atrakcyjności i są doskonałym sposobem na sprawienie gustownego prezentu.

Tłoczenie na skórze było kiedyś formą sztuki. W dzisiejszych czasach za tą sztuką stanęła technologia, która sprawia, że zabieg tłoczenia jest wyjątkowo piękny, subtelny i doskonały w każdym calu. Teraz daje możliwość profesjonalnego i szybkiego wykonania unikalnych zdobień, które idealnie podkreślają wyjątkowość danej rzeczy używanej na co dzień. Ta technika jest jedną z metod znakowania pendrivów reklamowych, przez co są one stylowe i wyróżniają się spośród innych, które są dostępne na rynku.


Dane kontaktowe

  • Adres: ul. Chlubna 85
    03-051 Warszawa, Polska
  • Email: mega@lightcut.pl