Grawer na pendrivach USB

grawerowanie laserowe

Metoda znakowania grawerem laserowym bazuje na usunięciu z powierzchni materiału niewielkiej warstwy materiału promienia laserowego. Efekt jaki dostajemy jest precyzyjny, estetyczny i trwały. Grawer laserowy nie powoduje żadnych zarysowań, zniszczeń, pęknięć ani odkształceń. Wysoka precyzja wykonania powoduje, że grawerowanie posiada szerokie zastosowanie w wielu kierunkach, np. w reklamie lub w przemyśle.

Grawerowanie laserowy odbywa się na wielu materiałach, np. na akrylu, drewnie, gumie, styropianie, skórze, ceramice, kartonie, papierze, sklejce, na tworzywach winylowych i poliestrowych oraz na PCV. Grawerowanie laserowe jest bardzo powszechną formą znakowania. Przede wszystkim jest wykorzystywana w modelarstwie, służy do wycinania precyzyjnie doskonałych kształtów i do znakowania modeli. Służy w przemyśle do wycinania uszczelek, znakowania części i elementów, szablonów. Służy także w poligrafii to znakowania wizytówek, zaproszeń, karnetów, kartek okolicznościowych, pieczątek, dyplomów, nagród (puchary), wyrobów ze szkła, w przemyśle medycznym oraz w reklamie. Służy do znakowania artykułów piśmienniczych, biurowych, zabawek, elektroniki i tekstyliów.

Można także przy pomocy grawera laserowego grawerować portfele, torby, odzież, pamiątki, prezenty, drobne upominki, ponieważ dzięki temu zwiększamy ich elegancję i atrakcyjność.

Grawerowanie laserowe jest trwałą i odporną na ścieranie metodą znakowania, która odbywa się w prosty i bezpieczny sposób. Grawerowanie laserowe jest tak łatwe jak drukowanie.


Dane kontaktowe

  • Adres: ul. Chlubna 85
    03-051 Warszawa, Polska
  • Email: mega@lightcut.pl