Pendrive na zamówienie

Na pewno każdy z nas, klientów miał sytuację w której oferowane produkty pendrive nie spełniały naszych oczekiwań. U każdego zdarzają się takie wyjątkowe sytuacje, które wymagają unikalnych, oryginalnych i wyjątkowych wyborów gadżetów. Każdy z nas chce mieć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Na przykład postać ze swojej ulubionej bajki z dzieciństwa, bądź kogo kim się inspirujemy przez całe życie. To właśnie dlatego dostępna jest możliwość wyboru pendrive w indywidualnym kształcie. Każdy produkt jest w pełni wyjątkowy i wysokiej jakości, który wyprodukowany jest specjalnie na nasze życzenie.

W jaki sposób zamówić właśnie taki nasz wymarzony produkt?


pendrivy w indywidualnym kształcie

Otóż zamówienie naszego specjalnego pendriva w indywidualnym kształcie jest jednym z najłatwiejszych zamówień. Nie są wymagane żadne specjalne projekty lub szczegółowe rysunki techniczne. Jeżeli Państwa interesuję proces produkcji, polecamy zapoznać się ze szczegółami bezpośrednio na stronie fabryki usbprezent. Generalnie wystarczy, że podzielimy się pomysłem z daną firmą produkującą nasz oryginalny gadżet i szczegółowo określimy wymagania. Może być to wydrukowany rysunek, zdjęcie lub słowny opis. Na podstawie tych danych wykonywany jest projekt oraz realizowane zlecenie. Wystarczy do tego tylko nasza wyobraźnia i chęci! Na początek wykonywany jest precyzyjny trójwymiarowy model zamówionego gadżetu. Ten etap jest szczegółowo omawiany z klientami. Każdy najdrobniejszy szczegół musi być bardzo dobrze dopracowany. Każda, nawet najmniejsza zmiana musi zostać sprawdzona i naniesiona. Wszystko musi być dopracowane tak, aby spełniało nasze oczekiwania.

W chwili kiedy projekt jest skończony, musi on być przez klientów zatwierdzony i zaakceptowany. W tym momencie przechodzi on do drugiego etapu, czyli produkcji. Na początek produkowana jest jedna sztuka pendrive po to, aby jeszcze dokładniej skonsultować się z klientami, w celu uściślenia naszego projektu. Wykonywana jest wtedy fotografia gadżetu, aby dokładniej się z nami porozumieć i sprawdzić czy wszystko jest wykonywane według projektu. Jeżeli próbka zostanie przez nas zaakceptowana wtedy firma przystępuje do realizacji całego zamówienia.

Po zakończonym procesie produkcji indywidualnego kształtu pendrive towar zostaje dokładnie zapakowany i wysyłany niezwłocznie do Klientów.

Dane kontaktowe

  • Adres: ul. Chlubna 85
    03-051 Warszawa, Polska
  • Email: mega@lightcut.pl