Druk UV full color

nadruk uv

Druk cyfrowy pozwala na uzyskanie idealnej jakości materiałów, które otrzymujemy przy użyciu zwykłych drukarek atramentowych. Perfekcyjną zaletą druku cyfrowego UV jest to, że posiada błyskawiczny czas realizacji na zlecenie. Należy tylko zgłosić się do punktu, który oferuje takie usługi z materiałami dostępnymi na pendrive, poczcie lub płycie CD i otrzymujemy taki wydruk od ręki.

Ta metoda znakowania posiada również niskie koszty przy małych i bardzo małych nakładach. Ta metoda nie posiada potrzeby wykonywania próbnych druków, ponieważ pierwsza odbitka jest nakładowa. Druk cyfrowy posiada możliwość wykorzystania różnorakich podłoży i materiałów.

Wydruki cyfrowe można wykonywać na papierze satynowym, ozdobnym, kredowym oraz na innych specjalnych materiałach, które ustalamy według indywidualnych potrzeb. Wydruki cyfrowe można także poddać obróbkom introligatorskim, na przykład foliowaniu, pokrywaniu lakierem lub sztancowaniu. Druk cyfrowy UV umożliwia fotograficzne odwzorowanie projektu.

Po realizacji wydruku, tusz zostaje utwardzony przez promienie światła UV i sprawia to, że uodparnia się od wody i warunków atmosferycznych jakimi są promienie słoneczne, wilgoć i deszcze.

Zastosowanie druku cyfrowego UV posiada wiele zalet jakimi są estetyka, która zapewnia pełną gamę kolorystyczną, niska cena nawet przy niewielkim nakładzie, szybkość wykonania, bez zbędnego długiego procesu produkcyjnego, doskonała jakość wydruku, która doskonale przylega do dowolnego materiału, jak na przykład blacha lakierowana, tworzywo sztuczne lub drewno i trwałość, ponieważ nadruk jest odporny na czynniki zewnętrzne, nie wymaga suszenia i od razu po wykonaniu nadruku, materiały mogą być poddawane dalszej obróbce.


Dane kontaktowe

  • Adres: ul. Chlubna 85
    03-051 Warszawa, Polska
  • Email: mega@lightcut.pl